O Agro Team
Jesteś w dziale - Strona główna » O Agro Team

Firma Agro Team to producent podłoża do uprawy pieczarek od 1986 roku. W początkowym okresie była to tylko produkcja kompostu fazy I tzw. Kompost zielony, od 1990 roku kompost fazy II a od 2008 roku również kompost w sianą grzybnię fazy III.
Cały proces produkcji kompostu od momentu wstępnego mieszania surowców aż do jego zakończenia jest kontrolowany komputerowo i rejestrowany.
Starannie dobrane a następnie dobrze wymieszane surowce: słoma żytnia lub pszenna , pomiot kurzy i gips są poddawane procesowi fermentacji a później pasteryzacji. Po ukończeniu tych procesów w podłoże wsiewana jest grzybnia pieczarki, następnie formowana w kostki i pakowana w folie.
Tak przygotowane podłoże sprzedawane jest producentom pieczarek z rejonu gminy i województwa. Obecnie roczna zdolność produkcyjna kompostowni w Goździnie to:
1./ 560.000 – 600.000 szt. kostek podłoża II fazy
2./ 180.000 – 200.000 szt. kostek podłoża III fazy


W listopadzie 2008 roku zakończyliśmy budowę pierwszego etapu kompleksu pieczarkarni w Rakoniewicach. Hodowla prowadzona jest w sześciu halach produkcyjnych o łącznej powierzchni 3.200 m2 uprawy. W ciągu roku produkuje się około 800 ton pieczarek świeżych z przeznaczeniem na eksport do krajów europejskich.
Drugi etap budowy kompleksu pieczarkarni w Rakoniewicach o powierzchni także 3.200m2 uprawy zostanie ukończony w roku 2010 co pozwoli zwiększyć produkcję pieczarek o 100%.


Polityka Jakości.
Główny a zarazem podstawowym celem prowadzonej polityki jakości jest zagwarantowanie Klientowi wysokiego poziomu usług oraz dostarczenie najwyższej jakości produktów. Nasza bogata w wiedzę kadra pracowników oraz sprzęt najwyższej jakości czuwa nad całym przebiegiem produkcji zapewniając terminowość i wysokiej jakości produkt.
Starając się dostosować do potrzeb oraz coraz większych wymagań naszych obecnych i przyszłych Klientów firma Agro Team stale udoskonala rozwiązania organizacyjne i rozszerza zakres usług.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą.