Pressroom
Jesteś w dziale - Strona główna » Pressroom

2010-09-20 12:57:53

AGRO TEAM z diamentami! Firma zwiększa zatrudnienie!!

Niemały sukces odnotowała ostatnio firma AGRO TEAM z Godździna. Otóż wpływowy miesięcznik "Forbes: przynzał tej znanej pieczarkowej firmie Diamenty Forbesa" za wyniki finansowe i dynamikę rozwoju. Prezes Mieczysław Utrata otrzymał certyfikat uzyskania wyróżnienia nr D-U-N-S: 422494208

Diamenty Forbesa
Zestawienie Diamenty Forbesa powstaje we współpracy z firmą Dun&Bradstreet. W aktualnym, czwartym rankingu, znalazły się firmy, które w latach 2006 - 2008 najbardziej dynamicznie zwiększyły swoją wartość.
Lista Diamentów Forbes została opracowana na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm. Uwzględnia ona zarówno wyniki finansowe, jak i wartość majątku poszczególnych firm. Umożliwia także zmierzenie potencjału przedsiębiorstw, przy uwzględnieniu wielkości realizowanych inwestycji oraz zdolności do powiększania sprzedaży i zysków.
W zestawieniu ujęto firmy, które w terminie złożyły do KRS sprawozdanie finansowe za rok 2008 lub opublikowały je w Monitorze Polskim B. Wyeliminowano przedsiębiorstwa znajdujące się w upadłości lub likwidacji. Następnie wyselekcjonowano te, o dodatnim wyniku finansowym i o współczynniku ryzyka niższym niż 4, ocenianym wg ratingu Dun & Bradstreet. Aby zachować spójność wyników, nie brano pod uwagę przedsiębiorstw finansowych, ani notowań giełdowych.

Pobierz artykuł -  upload/file/artykul_rakoniwice.pdf
Pobierz certyfiakt - upload/file/Diamenty_forbes2010.pdf